Cenntro Electric cars

Електрически автомобили. От тези с поне 4 колела.
Тодор
Мнения: 5
Регистриран: 27 мар 2018г. 22:34

Cenntro Electric cars

Мнение от Тодор » 11 юни 2019г. 23:05

Здравейте пичове,
споделете какво мислите за тези буболечки?

https://www.dnevnik.bg/biznes/companii/ ... iavane_na/

Поздрави!

Едит:
Ето сайтът им:
Cenntroauto.com
В него може да видите повече за спецификациите им.
ще се радвам на отговори..
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Cenntro Electric cars

Мнение от turin » 13 юни 2019г. 23:52

На мен лично ми харесват. Мини камиончетата са нещо супер за транспорт вътре в градовете. А и не само за транспорт, за всякаква поддръжка на градската инфраструктура също. Харесвам идеята, още откакто навремето се появиха у нас едни такива бензинови за поддръжка на улици и паркове... те сега вече са грохнали, може би е време общините да ги сменят с нови електрически. Големите камиони и бусове пречат в центровете на градовете.
Тодор
Мнения: 5
Регистриран: 27 мар 2018г. 22:34

Re: Cenntro Electric cars

Мнение от Тодор » 17 юни 2019г. 21:26

Здрасти Turin,
Попитах за тях тук, защото скоро ще имам така да се каже голям допир с тях. Ще съм един от 5-тимата, които ще започнат производството им (сглобката им) в Пловдив. Та по този адрес питах за вашето мнение.
В момента има една бройка при нас която е тестова, и очакваме още за сглобяване и тестване.
До колкото разбрах ще са изцяло за износ в ЕС, но в бъдеще (ако всико е ОК) се замисля модел за БГ пазара.
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Cenntro Electric cars

Мнение от turin » 17 юни 2019г. 23:02

Супер, дръж ни в течение. Дано проектът потръгне, в България досега имаме вече три (или четири) опита да се започне автомобилостроене и особено последните два опита във Варна и в Ловеч не бяха успешни, стискам палци вие да промените тая тенденция!
Отговори