BLDC мотор с двоен магнитен кръг (алфа разработка)

Електродвигатели – новини, цени, предимства и проблеми
TariCat
Мнения: 2
Регистриран: 15 апр 2013г. 11:11

Re: BLDC мотор с двоен магнитен кръг (алфа разработка)

Мнение от TariCat » 08 яну 2014г. 18:19

И не толкова в енергийната плътност на батериите, колкото в цената.
Владо
Мнения: 1
Регистриран: 29 юни 2014г. 17:50

Re: BLDC мотор с двоен магнитен кръг (алфа разработка)

Мнение от Владо » 03 сеп 2014г. 14:16

Здравей! Стана ми много интересно и съм готов да се включа в проекта. Би ли уточнил докъде си стигнал и от какво имаш нужда. Поздрави!
altero1
Строител на електромобилната реформа
Мнения: 106
Регистриран: 02 фев 2013г. 01:43
Местоположение: София

Re: BLDC мотор с двоен магнитен кръг (алфа разработка)

Мнение от altero1 » 29 окт 2014г. 13:26

..прототипът на двигателя ми е готов още от края на август миналата година, той е с диаметър 12 см и с контролер от BLDC за авиомодел. Работи и с двата цилиндъра, ..поотделно и заедно. Не е прецизно тестван, въпреки че на пръв поглед няма покачване на кпд-то. Но дори и да няма покачване на кпд-то, ме радва фактът, че успях да произведа собствен електродвигател в домашни условия и с подръчни средства, с технология позволяваща производството му и в по-големи размери с минимални технологични разходи. Да, направих собствен софийски двигател, и мога да го покажа на всеки, който проявява някакъв интерес...
altero1
Строител на електромобилната реформа
Мнения: 106
Регистриран: 02 фев 2013г. 01:43
Местоположение: София

Re: BLDC мотор с двоен магнитен кръг (алфа разработка)

Мнение от altero1 » 29 окт 2014г. 13:27

..за сега съм спрял разработките си в областта на суперкондензаторите, поради моментно изчерпване на интерес от моя страна към тази тема, ..но ако някой изявява желание за съвместни разработки нека ме потърси, ще споделя с него наблюденията си от опитите ..и някои неизпробвани до момента от мен идеи...
altero1
Строител на електромобилната реформа
Мнения: 106
Регистриран: 02 фев 2013г. 01:43
Местоположение: София

Re: BLDC мотор с двоен магнитен кръг (алфа разработка)

Мнение от altero1 » 29 окт 2014г. 13:55

..здрасти.. мини някой понеделник след осем през клуб "MAZE" ако искаш да поговорим.. http://electriclub.com/post3701.html#p3701
Владо написа:Здравей! Стана ми много интересно и съм готов да се включа в проекта. Би ли уточнил докъде си стигнал и от какво имаш нужда. Поздрави!
Отговори