Форумна среща 2011-първа

Запознаване на хората от клуба и общи приказки за електромобили
Ognian
Мнения: 70
Регистриран: 15 апр 2011г. 09:46
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Форумна среща 2011-първа

Мнение от Ognian » 22 юни 2011г. 15:22

Една среща вече е нужна, за да се видим и изясним. Предлагам да се направи до 1-2 седмици.
todor_raev59
Мнения: 78
Регистриран: 30 апр 2011г. 11:11
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СЕРВИЗНА БАЗА ElectriClub

Мнение от todor_raev59 » 22 юни 2011г. 15:47

Здравейте Колеги,
във връзка с предложението на turin за среща искам да кажа, че можем да използуваме някое предстоящо събитие или мероприятие на други организации с близка тематика около нашата като начало. Можем да използуваме и летния сезон като съчетание и повод за среща. За сега можем да обсъдим календара на "Ретро Клуб" като начало за място на среща, а тъка искам да обсъдим и въпроса да си поръчаме фланелки с логото на "ElectriClub" или сами да си направим като разпознаване на първата ни среща. Ето и Календара им.

Програма на клубните мероприятия:

дата – мероприятие – клуб

07 Май 2011г. – Ретро парад Благоевград – Автомобилен ретро клуб Пирин
14-15 май 2011г. – Рали Златни пясъци Варна – Автомобилен ретро клуб Варна
28-29 май 2011г. – Рали Розова долина Пловдив – Пловдивски автомобилен клуб Ретро
04 юни 2011г. Спасовден – София БАК Ретро – Авто-клуб Класик България
18-19 юни 2011г. – Ретро поход Белоградчик – клуб "Агресия"
25 юни 2011г. – Стари столици – клуб Класик
09 юли 2011г. – Ретро парад Бургас – Бургаски авто-мото клуб Ретро
16-17 юли 2011г. – Ретро парад Банско – Пловдив
16-17 юли 2011г. – Ретро поход Сливен
13-14 август 2011г. – Конкурс за елегантност Варна – Автомобилен клуб Варна
27-28 август 2011г. – Златоград Дамски клуб
03 септември 2011г. – Ретро парад Созопол – Бургаски авто-мото клуб Ретро, Автмобилен клуб Несебър Ретро, клуб Ягуар
10 септември 2011г. – Ретро поход Родопи Пловдив – Пловдивски автомобилен клуб Ретро
01 октомври 2011г. – Ретро парад Стара Загора – Старозагорски автомобилен клуб Ретро

Давайте предложения. Времето лети...
Бъдете Здрави
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: СЕРВИЗНА БАЗА ElectriClub

Мнение от turin » 22 юни 2011г. 16:51

Вече е краят на юни, значи половината от този календар отпада. Реалистично е най-рано към средата на юли. Може и началото на юли, ако успеем да се уговорим бързо ;)

За тениски – трябва да се направи дизайн. Сегашното лого на сайта харесва ли ви? Признавам, направил съм го набързо, за да има нещо и да личи какъв сайт сме. Ще опитам да направя нещо за лого и за дизайн на тениски. Но ако някой друг може да се заеме, ако има дизайнери тук например и имат желание да направят лого/тениска за форума – да се обаждат. Помощта ще бъде високо оценена :)
todor_raev59
Мнения: 78
Регистриран: 30 апр 2011г. 11:11
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Форумна среща 2011-първа

Мнение от todor_raev59 » 22 юни 2011г. 17:44

Здравейте Колеги,
ето аз виждам една дата в календара на "Ретро клуба" – на 9 юли в гр. Бургас, предложение като за начало. Смятам, че събитието е подходящо, а и мога да поема някакви ангажименти. Давайте и вие някакви предложения.
Бъдете Здрави
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Форумна среща 2011-първа

Мнение от turin » 23 юни 2011г. 01:11

Аз съм зает по това време. Лични неща. Да говорим за средата или края на юли, ако сте съгласни? Ако решите за 9-ти – пак става, ще се видим на втората сбирка и ще разказвате.

Още нещо – да го направим някъде в центъра на България? Далече това черноморие, бре. :)

Нека напишем всеки откъде ще пътува и кога горе-долу има възможност. Допълвайте този списък по-долу, като го копирате в репликата си:

----
кой - откъде - кога - къде
----
turin - София - след средата на юли - централна България или по на запад
... (тук напишете за вас)
----
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Форумна среща 2011-първа

Мнение от turin » 23 юни 2011г. 01:17

Моята идея е да успеем да се видим за един ден. Сбирка с преспиване се урежда много трудно и бавно, имам някакъв опит от други авто-форуми, предполагам и вие имате.

Затова да опитаме да намерим място, до което да можем да стигнем всички за максимум 2-3 часа, да се видим, да поговорим, ако има някакво събитие автомобилно в района да посетим колегите и после да се прибираме. Така ще е най-лесно за организиране, особено за първа сбирка.

Това е предложение, кажете какво мислите.
boyanak
Мнения: 6
Регистриран: 29 мар 2011г. 22:30
Местоположение: ВАРНА

Re: Форумна среща 2011-първа

Мнение от boyanak » 29 юни 2011г. 16:58

Аз мисля че лятото не е най-добрия сезон за срещи. По простата причина че хората са по-заети. Мисля че в най-близък план е най-подходящ септември.
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Форумна среща 2011-първа

Мнение от turin » 29 юни 2011г. 17:52

Ами да започнем по малко. Вече във форума си имаме чат, "говорилнята" – предлагам в петък привечер да се съберем и всеки да може да каже каквото го вълнува по всичките неща, които сме писали напоследък.

След това – да се видим на по кафенце хора в София. Аз затова писах по-горе тоя шаблон, за да се види кой откъде е и евентуално да се видим по места, по градове. Пътуване на дълъг път и то през лятото наистина може да се обърка с други лични планове. Та за София (понеже аз съм от София, иначе други давайте и за други градове уговорки) – кой е на линия? Огнян е писал София в профила си, за другите не зная. Казвайте кой е свободен или тоя уикенд, или следващия и да си направим една мини-среща. ;)

Значи:
1) среща в петък, 1 юли, след 19 часа в говорилнята
2) наживо в София – който е на линия за това, да "вдига ръка" ;)
3) ако има хора, навити за национална среща, казвайте и да започваме уговарянето (септември не е лошо, може и по-натам, но да знаем дали ще правим събиране)
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Форумна среща 2011-първа

Мнение от turin » 04 юли 2011г. 23:22

Среща на 9 юли в Бургас

На 9 юли в Бургас, от около 10 часа сутринта в Морската градина (при Пантеона) – среща на ЕлектриКлуб.

Организатор там е Тодор Раев (todor_raev59) – skype: todor.raev е-поща: todor_raev59@abv.bg тел.: 0899062522

9 юли е тази събота. Който има път натам или е от района, нека мине на среща. И после да разказвате! По същото време там се провежда Ретро Парад Бургас.
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Форумна среща 2011-първа

Мнение от turin » 14 юли 2011г. 13:37

Тодоре, видяхте ли се с някого? Ако изобщо някой си е направил мини-среща някъде, да пише в темата! Интересно ще е! Аз нямах начин да съм в Бургас, даже сега съм далече от софийското вкъщи (не, не съм на почивка), пък и почти няма интернет сега при мен.

Разкажете за срещи, пуснете снимки, ако имате! :) За срещата в Бургас – някой от ретро-клуба поинтересува ли се от електромобилната тема? Те са авто-манияци, може пък някой от тях да е запален и по електромобили – аз бих се радвал някой ден да реставрирам някоя любима ми стара кола и да я направя електромобил, само заради кефа поне.

П.П.: Като се върна в София, ще пиша на тези, които са оттам, да се съберем и ние. По тоя повод – хора, въведете си в профила местоположението, да се вижда и знае. Не се познаваме лично, няма как да се разбере кой откъде е иначе. Никакви по-подробни лични данни няма да въвеждаме задължително, но поне градът, в който се подвизавате въведете. Освен ако ще участвате изцяло виртуално в клуба.
Отговори