Харта на Електромобилността

Българска Асоциация Електрически Превозни Средства
altero1
Строител на електромобилната реформа
Мнения: 106
Регистриран: 02 фев 2013г. 01:43
Местоположение: София

Харта на Електромобилността

Мнение от altero1 » 23 май 2013г. 11:13

Хартата e изготвена от БАЕПС и ИКЕМ през ноември 2011 г. През февруари 2012 г. e одобрена от Работната група по електромобилност към Министерство на икономиката, енергетиката и туризма, но поради политически размествания все още няма решение на Министерски съвет.

Харта на електромобилността в България

http://baeps.org/images/Documents/harta ... tta-bg.doc

Септември 2011 г.

Автори:
Българска асоциация за електрически превозни средства (БАЕПС) и
Индустриален клъстър електромобили (ИКЕМ)
УС на БАЕПС
Бойко Димитрачков, Георги Стоименов,
Драгомир Кузов, Иво Цачев, Илия Левков, Магдалена Малеева, Мартин Заимов, Стефан Абаджиев, Стефан Димитров
УС на ИКЕМ
Илия Левков
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Харта на Електромобилността

Мнение от turin » 23 май 2013г. 19:51

altero1, имаме ли разрешение от тях да публикуваме това? Ние не сме БАЕПС, нито ИКЕМ – и двете имат достатъчно уеб-ресурс, за да публикуват текстовете си. Не искам да става повод за объркване – макар хора от тия две организации да са участници в Електриклуба, досега няма някаква по-официална активност тук, въпреки че имат трибуната.

С други думи, ако не получим официално искане или разрешение този текст да стои във форума ни, мисля че е по-добре да го махнем.

Ако е много важен за обсъжданията ни, един линк към него на съответния сайт е предостатъчен.

П.П.: Ако този текст е на Министерски съвет, може да е за обществено ползване и тогава няма проблем да стои на сайта ни. Но ако е на отделни организации и не е публикуван под свободен лиценз (например), по-добре да стои на сайта на организациите, а ние да сложим препратка, която да обсъждаме.
altero1
Строител на електромобилната реформа
Мнения: 106
Регистриран: 02 фев 2013г. 01:43
Местоположение: София

Re: Харта на Електромобилността

Мнение от altero1 » 24 май 2013г. 02:58

..махни го, на мен ми е все едно. Аз даже не съм го чел
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Харта на Електромобилността

Мнение от turin » 24 май 2013г. 12:35

Изрязах текста и сложих препратка.
dj_marti79
Мнения: 21
Регистриран: 30 мар 2013г. 22:56

Re: Харта на Електромобилността

Мнение от dj_marti79 » 15 мар 2014г. 22:25

И тези май са някакви натегачи самохвалковци дето искат да ни сложат ярема и да "яхнат" знанията труда и опита на нас - гаражните майсторчета. Пусни ги да палят мотора и да си се електромобилизират самостоятелно без нас, че днес не съм слизал от електрическата метла и съм малко нервен!!!
Отговори