Въпроси към БАЕПС

Българска Асоциация Електрически Превозни Средства
altero1
Строител на електромобилната реформа
Мнения: 106
Регистриран: 02 фев 2013г. 01:43
Местоположение: София

Въпроси към БАЕПС

Мнение от altero1 » 22 май 2013г. 17:41

Добро решение. ..Имате ли готовност да започнете производство на някакъв вид електромобили или поне някаква концепция за това, защото ако имате може да работим заедно по съвместни проекти в тази насока. Надявам се да проявите повече активност като организация, а не само да декларирате някакво присъствие в този форум. Очаквам някакви по-конкретни идеи за развитие от вас, които да споделите тук с мен и останалите, тъй като това е най-активният електромобилен форум, който за съжаление също не е достатъчно активен разбира се. Хайде изненадайте ни с нещо интересно и полезно, ще бъде яко ако го направите.

Георги Шиндаров
s54
Мнения: 216
Регистриран: 16 ное 2012г. 15:24
Местоположение: София

Re: Въпроси към БАЕПС

Мнение от s54 » 22 май 2013г. 23:15

Жоре къде се изгуби бе пич?
Взех да се притеснявам за тебе
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Въпроси към БАЕПС

Мнение от turin » 22 май 2013г. 23:42

Нека само вметна, че и аз като altero1 ще приветствам откритост към форума от страна на БАЕПС. От времето на първите контакти с Martin Zaimov, когато беше направен този раздел във форума, май няма никакви публични новини от тях.
altero1
Строител на електромобилната реформа
Мнения: 106
Регистриран: 02 фев 2013г. 01:43
Местоположение: София

Re: Въпроси към БАЕПС

Мнение от altero1 » 23 май 2013г. 10:56

Линк към сайта на БАЕПС - Българска Асоциация Електрически Превозни Средства http://baeps.org/index.php

Препоръчвам на БАЕПС да поставят бутон с надпис "Форум" на сайта си, с линк водещ към главната част на този подфорум

Също не е зле да си направите Фейсбук страница, в която да могат да се регистрират като приятели хората, свързани по някакъв начин с вашата организация, за да имате по-добра комуникация с ваши бъдещи и настоящи поддръжници.
Martin Zaimov
Мнения: 2
Регистриран: 14 авг 2010г. 09:15
Контакти:

Re: Въпроси към БАЕПС

Мнение от Martin Zaimov » 16 сеп 2013г. 09:47

Ще направим линк към Форума, но с тази скорост на комуникация няма да сме много ефективни :D
Пишете ми на martin.zaimov@baeps.org
Можем ли да се срещнем на живо с някои от членовете на ElectriClub?

За ФБ ни е достатъчна страницата на ecars, според мен.
todor_raev59
Мнения: 78
Регистриран: 30 апр 2011г. 11:11
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Въпроси към БАЕПС

Мнение от todor_raev59 » 16 сеп 2013г. 18:04

Здравей Мартине, знам че си един от първите членове на Български електромобилен клуб и си един от първите редици на Електромобилноста, но смятам че беше крайно време за лансиране на една такава среща. Много отдавна имаме непринудено сътрудничество с eCars.bg, Коортех - Варна, А1 Есо - Исперих и др. Съвместната работа е крайно необходима занапред за популяризиране и устояване на каузата.
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Въпроси към БАЕПС

Мнение от turin » 16 сеп 2013г. 18:47

Сътрудничество? Мартин и БАЕПС са канени на срещите ни, но досега не сме се засичали... Всъщност всеки е добре дошъл на клубните срещи. Така че да, разбира се – може да се срещнете с хора от ElectriClub. Но ако очаквате на срещите да има по-бърза комуникация от тази във форума, не е така – истински бързото и адекватно общуване става във форума ни, защото той е в основата ни, а не организация с председатели. ;)

Следете тази тема – http://electriclub.com/cafe/topic-t101.html През летните месеци не сме се събирали организирано, та може вече да е време.
Отговори