Фонд на клуба

Запознаване на хората от клуба и общи приказки за електромобили
Потребителски аватар
SuriCat
Мнения: 629
Регистриран: 23 авг 2011г. 11:18
Местоположение: София

Re: Фонд на клуба

Мнение от SuriCat » 31 мар 2013г. 21:27

Абе аз си го мислих това да го предложа, ма кат се замислих, че това ще стои на дизелака, и под лепенката ще се подава един КЮНЕЦ дето дими мноо здраво, ми заприлича на подигравка.
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Фонд на клуба

Мнение от turin » 31 мар 2013г. 21:40

А дали ни трябва официален отчет на тия средства? Предполагам, че не, но все пак да питам. Ако някой ден имаме достатъчно такива пари, че да трябва да ги декларираме, значи ще сме добре, щом успяваме.

Ще видя как да се вгради в сайта някаква проста проверка на наличността (от хората от форума, все още не съм сигурен, че такива данни трябва да се пускат съвсем публично).
todor_raev59
Мнения: 78
Регистриран: 30 апр 2011г. 11:11
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фонд на клуба

Мнение от todor_raev59 » 31 мар 2013г. 21:54

Здравейте, тук не става въпрос за отчет Някъде, за самата Общност – отдалечавайки се от всякакви съмнения и злоупотреба с доверие.
Потребителски аватар
SuriCat
Мнения: 629
Регистриран: 23 авг 2011г. 11:18
Местоположение: София

Re: Фонд на клуба

Мнение от SuriCat » 31 мар 2013г. 21:55

Категорично не се пускат публично.
Тези пари се събират на срещите и предлагам единствено там да се дискутират отчетите.

Иначе идеите за рекламки или други неща за евентуални разходи да се коментират от всички публично във форума понеже касаят всички привърженици.

пп: Да се изясни малко темата. Става въпрос за суми от порядъка от 0 до 10-15 лв. които остават бакшиш от общата сметка в кръчмата.
Не се събират пари през банкова сметка или дарения и подобни. За това според мен само хората които идват на живо на срещите и оставят своя бакшиш в "касичката" на електро клуба би следвало да попитат: "за какво се похарчиха парите"
s54
Мнения: 216
Регистриран: 16 ное 2012г. 15:24
Местоположение: София

Re: Фонд на клуба

Мнение от s54 » 31 мар 2013г. 22:49

и аз съм ЗА

за да е официално трябва да се регистрира клуб според мен
мисля си, че е излишно сложно
схемата с решение на маса си е съвсем достатъчна :mrgreen:

ако някой има опит с дизайн може да предложи нещо за лого и тн.
аз лично с удоволствие ще метна един стикер на оранжевия змей :lol:
Потребителски аватар
SuriCat
Мнения: 629
Регистриран: 23 авг 2011г. 11:18
Местоположение: София

Re: Фонд на клуба

Мнение от SuriCat » 31 мар 2013г. 22:55

За тебе трябва малко редизайн на надписа: "другата ми кола НЕ е електрическа" :lol:
или може би: " И другата ми кола е на ток! " :lol:
А що пък не: " Омръзна ми от КЮНЦИ! "

пп: майтап да става :mrgreen:
s54
Мнения: 216
Регистриран: 16 ное 2012г. 15:24
Местоположение: София

Re: Фонд на клуба

Мнение от s54 » 31 мар 2013г. 23:02

SuriCat написа:За тебе трябва малко редизайн на надписа: "другата ми кола НЕ е електрическа" :lol:
или може би: " И другата ми кола е на ток! " :lol:
А що пък не: " Омръзна ми от КЮНЦИ! "

пп: майтап да става :mrgreen:
подходящо е и тва за теслата, че мойта има на къде да рассте :lol:
dane78
Мнения: 55
Регистриран: 24 сеп 2012г. 18:14

Re: Фонд на клуба

Мнение от dane78 » 11 апр 2013г. 21:59

Здравейте момчета, малко се позагубих аз, ама какво да се прави като те хване лудата работа не ти остава време до тоалетна да идеш, па камо ли да влизаш в нета :) Та за стикерите, имате ги подарък от мен, само някой да направи дизайна в корел с точен размер и контур, по който да се режат. Имам голям режещопечатащ плотер, който е измислен от японците с точно тази цел – бързо, евтино и качествено печатане на стикери. :)
Колкото за тениски, чаши, ключодържатели и такива мога да осигуря на преференциална цена, това е едното от нещата, с които се занимавам http://www.funt-shirt.com, http://www.podaruci.eu
Поздрави от мен :)
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Фонд на клуба

Мнение от turin » 12 апр 2013г. 14:13

Супер си, браво! Ето тук отворих тема за измисляне на дизайна – http://electriclub.com/website/topic-t257.html

То ще ни послужи и за по-натам – да си имаме готови дизайни за тениски, за какво ли не... Лого може да измислим, че сегашното съм го събрал аз набързо, а не съм дизайнер.
Потребителски аватар
infernus
Мнения: 200
Регистриран: 08 авг 2011г. 21:29

Re: Фонд на клуба

Мнение от infernus » 20 ное 2013г. 19:53

Само да вметна, че примерно бензиново-дизеловият BMW клуб наскоро бяха събрали около 90к лева от членски внос и се чудеха (по-скоро са се карали) в какво да ги инвестират. Така че вярно, пожертвуванията са съвсем малки и незадължителни, в повечето случаи като оставим по 20-30 лева отгоре бакшиш на 80 лева сметка. Казах на Ясен да платим хостинга за 100 години напред, един ден и нас да ни няма, форума и нашите писания да ги има! :P
Отговори