10 пъти повече побег със зареждане за 10 минути!

Акумулатори, кондензатори – новини, цени, технологии
Потребителски аватар
eltransbg
Мнения: 215
Регистриран: 23 мар 2009г. 15:37
Контакти:

10 пъти повече побег със зареждане за 10 минути!

Мнение от eltransbg » 23 ное 2011г. 23:07

Бъдещето определено ще е на "насоченото движение на електрони", т.е. на тока, още повече че в срок от 3 до 5 години технологията ще увеличи пробега с 10 пъти а времето за зареждане ще се свие до 10 минути:
http://www.green.autoblog.com/2011/11/1 ... imes-fast/

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Потребителски аватар
SuriCat
Мнения: 629
Регистриран: 23 авг 2011г. 11:18
Местоположение: София

Re: 10 пъти повече побег със зареждане за 10 минути!

Мнение от SuriCat » 24 ное 2011г. 09:56

За съжаление, тия обещания на производителите ги слушаме и ще ги слушаме още доста време.

А и докато се появят на нашия пазар на разумни цени..... ще мине още толкова време.....

Все пак ония цигани с петрола няма да се предадат толкова лесно........
naskov
Мнения: 36
Регистриран: 06 мар 2012г. 17:23
Местоположение: Пловдив

Re: 10 пъти повече побег със зареждане за 10 минути!

Мнение от naskov » 06 мар 2012г. 17:30

Ония с петрола не е необходимо да се предават.
Просто с всички пари от петрола изкупуват производителите на батерии заедно с патентите и пак са на върха на хранителната верига.
Потребителски аватар
SuriCat
Мнения: 629
Регистриран: 23 авг 2011г. 11:18
Местоположение: София

Re: 10 пъти повече побег със зареждане за 10 минути!

Мнение от SuriCat » 06 мар 2012г. 19:29

Това значи, че и производителите са "Пу**и" и се дават толкова лесно.......
Потребителски аватар
infernus
Мнения: 200
Регистриран: 08 авг 2011г. 21:29

Re: 10 пъти повече побег със зареждане за 10 минути!

Мнение от infernus » 06 мар 2012г. 21:30

SuriCat написа:Това значи, че и производителите са "Пу**и" и се дават толкова лесно.......
Ти няма ли да се предадеш ако ти дадат печалбата която предполагаш до края на живота ти без да правиш само това... т.е. батерии.
naskov
Мнения: 36
Регистриран: 06 мар 2012г. 17:23
Местоположение: Пловдив

Re: 10 пъти повече побег със зареждане за 10 минути!

Мнение от naskov » 06 мар 2012г. 22:47

SuriCat написа:Това значи, че и производителите са "Пу**и" и се дават толкова лесно.......
:shock:

Не знам защо има хора, които още разсъждават и се изказват по този начин (нищо лично).
Светът на бизнеса не е идеологическа борба за победа на някаква философия или учение, а просто бизнес. Всеки си прави сметките, обсъжда възможностите и взема решение според стратегията си. Да продаваш добре не означава, че си предател :lol:
Потребителски аватар
SuriCat
Мнения: 629
Регистриран: 23 авг 2011г. 11:18
Местоположение: София

Re: 10 пъти повече побег със зареждане за 10 минути!

Мнение от SuriCat » 07 мар 2012г. 13:44

До тук не виждам да казвате нещо по-различно от мен. Само, че аз съм по-директен. ;)

Да притежаваш милиарди и да се лакомиш за още милиарди на момента, отколкото да ги изкараш за следващите няколко години за мен не е извинение. Ние разсъждаваме така от гледната точка на един човек дето не може да си позволи да си купи и 50 батерии. Ако имаше 100 милиона в банка и аз ти дам 5 милиона да се откажеш от ел-мобила и да си караш нафтовата печка сигурно щеше да ми откажеш веднага без да се замислиш. Но ако нямаш нищо в банката с тези 5м ще си цар на всички животни...
naskov
Мнения: 36
Регистриран: 06 мар 2012г. 17:23
Местоположение: Пловдив

Re: 10 пъти повече побег със зареждане за 10 минути!

Мнение от naskov » 07 мар 2012г. 19:46

Ами виж - в спорта всеки, който е станал поне 1 път шампион не спира автоматично да се занимава със спорт за "да бъде цар на всички животни" и да лежи на тези лаври.
Основен закон и в живота и в бизнеса е - спреш ли да се развиваш или растеш започваш бавно да умираш (регрес). В културата и морала на хората занимаващи се с бизнес не е основната цел да го докарам дотам че никога повече да не ми се налага да работя. Това е манталитет на бедняците.
Отговори