електро триколка – нова

Обяви за търсене и продажба на части и цели електромобили
Правила на форума
Допускат се само обяви, свързани с електромобили
базата
Мнения: 5
Регистриран: 30 май 2012г. 18:43

електро триколка – нова

Мнение от базата » 30 май 2012г. 18:53

Здравейте, казвам се Васил и наскоро си купих електро триколка. Намеренията ми бяха да я ползвам с рекламна цел, по улиците, но се оказа, че не мога да я регистрирам в КАТ. Ето защо съм принуден да я продам. Триколката е идеална за движение в паркове, градини, затворени хотелски комплекси и прочие, навсякъде но не и по пътищата. Чисто нова и с необходимите сертификати за качество, с товарно ремарке и така нататъка. Ще се радвам, ако ми дадете съвет къде ще мога да я реализирам, като съм готов да я продам на номинална стойност. Ако ви е интересно мога да ви изпратя снимки и документи с технически характеристики. Благодаря за съдействието :!:
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: електро триколка – нова

Мнение от turin » 30 май 2012г. 19:28

Здравей и добре дошъл! Ако не е проблем, дай подробности за триколката. А какъв е бил проблемът с КАТ? Във форума имаме човек с електрическа триколка и може би би могло да се помогне със съвет. Не може ли да се кара като скутер или електровелосипед, без регистрация? Каква е триколката – марка, модел? Интересна е и ориентировъчната цена.
Потребителски аватар
cityel
Мнения: 94
Регистриран: 18 окт 2011г. 14:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: електро триколка – нова

Мнение от cityel » 31 май 2012г. 07:58

Колега, дай една снимка поне де... ;)
Аз имам регистрирани 2 триколки без особени проблеми... Обаче с доста досада от моя страна към тях – всеки ден.., с месеци...

:lol:
базата
Мнения: 5
Регистриран: 30 май 2012г. 18:43

Re: електро триколка – нова

Мнение от базата » 31 май 2012г. 13:46

Здравейте. Благодаря за радушното посрещане и проявената отзивчивост от ваша страна. Проблемът с регистрацията е в липсата на дата на самия сертификат. Е, от Министерство на транспорта извършиха проверка на валидноста на документа и дадоха становище (по служебен път към КАТ), че документът е истински (впрочем той е 132 страници). Да, обаче от КАТ ми отговориха категорично, че без дата не могат да регистрират марката/модела, тоест не мога да регистрирам и триколката. Така или иначе аз вече се отказах да я ползвам. Като 'велосипед' не става, защото класът й попада в графа за задължително регистриране...
Моля, дайте си имейли и ще ви изпратя снимка и документация. Просто тук няма техническа възможност да я прикача. Благодаря за съдействието. Приятен ден.
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: електро триколка – нова

Мнение от turin » 31 май 2012г. 14:00

базата, техническа възможност за добавяне на снимки към публикациите тук има. Натиснете бутона за редактиране на старо мнение или вместо "Изпращане" на ново мнение, първо натиснете "Преглед" – има бутони за какво ли не, включително и за вмъкване на видео и карти...
базата
Мнения: 5
Регистриран: 30 май 2012г. 18:43

Re: електро триколка – нова

Мнение от базата » 31 май 2012г. 18:21

turin написа:базата, техническа възможност за добавяне на снимки към публикациите тук има. Натиснете бутона за редактиране на старо мнение или вместо "Изпращане" на ново мнение, първо натиснете "Преглед" – има бутони за какво ли не, включително и за вмъкване на видео и карти...
За съжаление снимките са ми над 300 килобайта, та чак над 1 мегабайт. Като се опитам да прикача, ми дава ограничение до 260 килобайта.
Потребителски аватар
cityel
Мнения: 94
Регистриран: 18 окт 2011г. 14:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: електро триколка – нова

Мнение от cityel » 31 май 2012г. 22:09

Пиши на китайците да ти сложат една дата...

Прочетох ти сертификата – доста старателно е направен...
Не се отказвай!
Ако само в една дата е проблемът, кажи им да си оправят документа щом като е легитимен (и е потвърдено със становище).
Но според мен за приложението, за което си го купил не е много подходящо, но пък много хора вече дават мило и драго да карат ЕПС.
Един вид да си го продадеш регистрирано и то на добра цена.
Всеки е навит да се вози без пари – поне за момента, докато не поробят и тази благинка...
:)

Не се отказвай!
базата
Мнения: 5
Регистриран: 30 май 2012г. 18:43

Re: електро триколка – нова

Мнение от базата » 04 юни 2012г. 07:50

Благодаря за добрите думи и съвет! Като цяло, при мен, приоритети се смениха и нямам намерение да я ползвам. Тоест на дневен ред е да намеря купувач, като съм готов да се разделя с триколката на номинална цена. Просто не знам къде да я обявя и/или къде най-бързо ще мога да я реализирам. Ако тук може да си полезен, то ще бъда благодарен.
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: електро триколка – нова

Мнение от turin » 04 юни 2012г. 10:12

Дай някакво описание – ако не снимки, то поне линк в мрежата, където да се види. Кой модел е, подробности и спецификации – дори и да е китайска, все ще се намери в мрежата информация, но поне кажи как се казва джаджата ;) Да не те търси и пита всеки, който прочете обявата, а да се видят подробностите в самата обява.
А, кажи и цена – номинална цена за модела не говори нищо конкретно в случая.

Снимките ако не можеш да си ги смалиш, прати ми ги на webmaster@(адреса на форума) и ще ги кача аз.
Вдигнах ограничението до 500KB на прикачен файл.
базата
Мнения: 5
Регистриран: 30 май 2012г. 18:43

Re: електро триколка – нова

Мнение от базата » 05 юни 2012г. 08:36

Електро триколка – Карго JLY-Kargo
500W; 48V; 4бр. акумулатори
Идеална за работа в градски паркове, закрити хотелски комплекси, за пренасяне на стоки и товари, отпадъци и прочие. Цена 900лв. без ДДС
При интерес мога да предоставя пълната техническа документация, тестове и сертификати.
Прикачени файлове
DSCI0959.JPG
DSCI0959.JPG (363.39 KиБ) Видяна 14496 пъти
DSCI0961.JPG
DSCI0961.JPG (353.29 KиБ) Видяна 14496 пъти
Отговори