Първа българска конференция за електромобилност

Новини за електромобили и връзки към външни сайтове
Martin Zaimov
Мнения: 2
Регистриран: 14 авг 2010г. 09:15
Контакти:

Първа българска конференция за електромобилност

Мнение от Martin Zaimov » 29 яну 2011г. 22:24

Регистрирайте се на http://www.electromobili.bg.
Участието е безплатно, но местата са ограничени.
Ще има и тест драйв на пежо иОн, ситроен с0 и, може би, други.
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Първа българска конференция за електромобилност

Мнение от turin » 13 фев 2011г. 14:24

Моля който е успял да отиде, да разкаже! Да пусне и снимки или видео, ако има ;)
Днес чета отзиви за конференцията чак в EVDL (пишат за Zero Carbon и завод в Стара Загора), а (все още) нищо не съм срещнал в родния уеб. Особено пък тук, в електромобилния форум, никой не казва как е минало.
Аз се надявах да присъствам, но за съжаление не успях. :(
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Първа българска конференция за електромобилност

Мнение от turin » 13 фев 2011г. 15:19

Има кратки статии из новинарските сайтове, най-вече Дневник, но нищо по-обширно. За съжаление не намерих статии в блогове и коментари на електромобилни ентусиасти от първо лице. Може би обявяването на събитието беше прекалено късно, а и двата дни бяха работни. Аз веднага казах на трима човека, сериозно интересуващи се от темата и знам, че поне един от тях е разпространил също. Но може би заради работния ден доколкото знам никой от тях не е успял да иде.

Това не е негативна критика и е добронамерена ;) Надявам се да помага на организаторите за следващи подобни събития. Конференцията като че ли беше насочена не към потребителите, а повече към журналистите и хората от авто-бранша, защото беше в работно време.

И пак – нека който е ходил, да разкаже и пусне снимки. Със сигурност ще е интересно на хората тук ;)
Отговори