Среща в София

Запознаване на хората от клуба и общи приказки за електромобили
todor_raev59
Мнения: 78
Регистриран: 30 апр 2011г. 11:11
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Среща в София

Мнение от todor_raev59 » 12 окт 2011г. 17:29

Нека "Говорилнята" да е отворена, а и някой от присъстващите да си остави Скайп името за евентуална конферентна връзка или телефонен номер, за да ви изпратим кратки съобщения.
Потребителски аватар
infernus
Мнения: 200
Регистриран: 08 авг 2011г. 21:29

Re: Среща в София

Мнение от infernus » 12 окт 2011г. 18:32

Ибре, гледам разгорещили сте се, което много ме радва. За съжаление жената има на 16 рожден ден и няма да съм в София освен ако утре докторката не и каже изрично че не трябва да пътува. Ако има мегдан с удоволствие бих дошъл в петък вечер или неделя вечер. Събота и неделя през деня не са ми възможни за съжаление. Все пак никога няма да може да се съберем всички когато започнат да идват повече хора, така че с мен или без мен, сберете се. И умната баче Огнян да не ви върже кънките с тия големи чаши после да викате Drink&Drive :)
Ognian
Мнения: 70
Регистриран: 15 апр 2011г. 09:46
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Среща в София

Мнение от Ognian » 12 окт 2011г. 18:56

А ти що не минеш да се видим, преди да те е отвела жена ти. Аз съм почти по 15 часа тук, все ще ме уцелиш до петък вечер, пък неделя вечер може пак, ама само да те информираме и няма да ти чуем идеите.
Потребителски аватар
infernus
Мнения: 200
Регистриран: 08 авг 2011г. 21:29

Re: Среща в София

Мнение от infernus » 12 окт 2011г. 20:53

Еми ще пробвам, проблема е че няма да пътуваме само аз и жена ми в моята кола, ама ще ги накарам да изчакат да се видим замалко ако не да ловят влака :)
Потребителски аватар
SuriCat
Мнения: 629
Регистриран: 23 авг 2011г. 11:18
Местоположение: София

Re: Среща в София

Мнение от SuriCat » 12 окт 2011г. 22:29

Относно Skype, аз моя го бях давал по-рано... "Surche" Alexander Alexandrov

Дано обаче има Free Net, че да може да се ползва все пак.
Ognian
Мнения: 70
Регистриран: 15 апр 2011г. 09:46
Местоположение: Sofiq
Контакти:

Re: Среща в София

Мнение от Ognian » 13 окт 2011г. 08:22

SuriCat написа:
Дано обаче има Free Net, че да може да се ползва все пак.
Споко. Нали знаеш, че при мен има кабелен нет, изгърмял рутер и два суича. Колко му е е да се качим горе. Пък и съм точно над кръчмето, само едно въже трябва да намеря, за да спускаме кошницата за зареждане...
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Среща в София

Мнение от turin » 16 окт 2011г. 15:53

Срещата в петък мина, видяхме се turin, Ognian, roa, SuriCat, todor_raev59 и двама колеги на Ognian. Имаше видеовръзка с todor_raev59 и за кратко се включи и Stoi.

Говорихме почти изцяло организационно и затова все още нямам какво да разкажа – все още се подготвя протокол от срещата и след това ще го пуснем, като накратко основното е, че имаме две новини.

Едната е, че в София има база за конверсии. Има и хора, които са готови да послещнат първия желаещ с консултация, изчисления, препоръки и накрая с осъществяване на конверсията.

Втората новина е, че има желание да се направи сдружение, което да организира и подкрепя както самите конверсии, така и разясняването и обсъждането в публичността на проблемите, а също и връзките с институциите за подпомагане на тези конверсии.

И двете неща ще пуснем като подробности, когато са готови. Междувременно – всеки, който има желание да участва по какъвто и да е начин (онлайн и/или офлайн, с пари и/или с ентусиазъм), нека да следи форума, да се включва и да разпространява в мрежата адреса ни.
Потребителски аватар
turin
Site Admin
Мнения: 645
Регистриран: 20 май 2008г. 17:20
Местоположение: София/Троян
Контакти:

Re: Среща в София

Мнение от turin » 16 окт 2011г. 15:57

Иначе, по темата за софийска среща – предлагам следващото събиране да е някъде в центъра, на комуникативно място и да е в заведение. Ако е в по-ранен час, например в почивен ден следобяд, ще е по-удобно. Среща за разговори за електромобили и за по бира имам предвид. ;)

Кръчме в градинка е идеално – проблемът предния път беше, че около Дървеното става детска градина и винаги е претъпкано. Някой да има идея за друго заведение в градинка в централната част?
Потребителски аватар
SuriCat
Мнения: 629
Регистриран: 23 авг 2011г. 11:18
Местоположение: София

Re: Среща в София

Мнение от SuriCat » 16 окт 2011г. 17:11

до нас има едно заведение което до сега с колеги сме правили работни срещи + бира....

повечето пъти е било спокойно...

Пък е и що годе централно място...

иначе за срещите предлагам да е 2 пъти месечно, през седмица...
Потребителски аватар
infernus
Мнения: 200
Регистриран: 08 авг 2011г. 21:29

Re: Среща в София

Мнение от infernus » 16 окт 2011г. 18:05

Дай линк към BGmaps да го видя къде е :)
Отговори